O firmě

O NAŠÍ PŮJČOVNĚ DODÁVEK V PRAZE

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek v Praze. Naše půjčovna dodávek, osobních automobilů a užitkových automobilů si rychle vybudovala stabilní postavení na trhu půjčoven dodávek v Praze a okolí. Jsme schopni Vám téměř okamžitě připravit k půjčení dodávku, která bude přesně splňovat Vaše požadavky. Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku půjčovny dodávek. Dále vám můžeme nabídnout v naší půjčovně dodávek v Praze také nákladní automobily s užitnou nosností až do 18 tun. Vozidla, která v naší půjčovně dodávek v Praze nabízíme, procházejí přísnou technickou kontrolou, neboť naše půjčovna dodávek v Praze disponuje svým vlastním technickým zázemím. A tím se snažíme maximálně eliminovat riziko poruch, aby náš zákazník mohl plně využívat zapůjčené vozidlo.

A tím se snažíme maximálně eliminovat riziko poruch, aby náš zákazník mohl plně využívat zapůjčené vozidlo. Naše půjčovna dodávek v Praze je Vám schopna vozidlo zapůjčit na pár hodin, několik dnů, ale i dlouhodobě. Vše záleží pouze na Vás. Pokud se stane, že momentálně nemáme na skladě naší půjčovny dodávek přesný typ vozidla, který požadujete, jsme připraveni ho pro Vás v nejkratší možné době zajistit. Veškerá vozidla, kterými naše půjčovna dodávek v Praze disponuje, nabízíme rovněž k prodeji. Proto naše služby půjčovny můžete v první fázi využít k vyzkoušení vozidla a poté, co zjistíte jeho užitné vlastnosti a spolehlivost, si vozidlo můžete zakoupit, ať už hotově nebo profinancovat některým z široké řady produktů, které naše půjčovna dodávek v Praze nabízí. Přirozeně se také vedle prodeje zabýváme výkupem vozidel za nejvýhodnější ceny a jsme připraveni Vám výkupní cenu vozidla zaplatit okamžitě v hotovosti. V naší půjčovně dodávek v Praze se o veškeré Vaše potřeby postará tým zkušených pracovníků, který zajistí, abyste od nás odcházeli spokojeni a opět jste se do naší půjčovny dodávek v Praze vrátili.


PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA

  • chcete si vyzkoušet novou práci a nekupovat další vozidlo?
  • nabourali jste a nemůžete si dovolit prostoje?
  • chcete rozšířit svůj vozový park a nechcete si vyprázdnit svoji pokladnu nebo účet?
  • máte sezónní práci?
  • chcete si vyzkoušet novou práci a nekupovat další vozidlo?
  • nabourali jste a nemůžete si dovolit prostoje?
  • chcete rozšířit svůj vozový park a nechcete si vyprázdnit svoji pokladnu nebo účet?
  • máte sezónní práci?

Pokud jste na tyto otázky odpověděli ANO, pak je tu naše půjčovna dodávek v Praze pro Vás. V naší půjčovně dodávek svým klientům nabízíme široké spektrum vozidel. Samozřejmě, že největší část vozového parku naší půjčovny dodávek v Praze tvoří dodávky. Snažíme se, abychom měli v nabídce co nejvíce druhů nástaveb, abychom uspokojili co nejvíce klientů. Neustále náš vozový park doplňujeme a v případě, že vozidlem, které potřebujete, nedisponujeme, jsme schopni jej pro Vás v nejkratší možné době zajistit. Naše půjčovna dodávek v Praze nabízí vedle dodávek také nákladní automobily s celkovou hmotností až 18 tun a v neposlední řadě také osobní automobily.


PRODEJ DODÁVEK PRAHA

Veškerá vozidla, která máme v naší půjčovně dodávek v Praze, nabízíme také k prodeji. Všechna vozidla nabízíme včetně veškerého administrativního servisu, což znamená, že vozidla prodáváme na českém technickém průkazu a s platnou technickou kontrolou. V případě zájmu jsme schopni klientovi zařídit servisní údržbu či úpravu vozidla dle požadavků.

Přejít do prodeje dodávek

VÝKUP DODÁVEK PRAHA

V případě, že chcete obměnit svůj vozový park, je naše půjčovna dodávek v Praze připravena Vaši dodávku, nákladní automobil či osobní automobil vykoupit za velmi výhodných podmínek. Garantujeme Vám nejvyšší možnou cenu a bleskurychlé vyřešení veškerých formalit včetně okamžité výplaty kupní ceny. Samozřejmě nabízíme také financování vozidel formou protiúčtu. Fakticky si pouze vyměníte Vaše vozidlo za novější, větší či vozidlo jiné specifikace a jezdíte dál. Stačí jen vyplnit tento formulář a my Vás budeme obratem kontaktovat s naší nabídkou.

Přejít k výkupu